markowy SKRZYNKA SZAFKA MODUŁ ORGANIZER 2x SZUFLADKI PX2

Oto przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisantów czy wszystkich tych, którzy lubią porządek i mają dużo niezbyt dużych przedmiotów do przechowania. Szufladki w modułach da się łączyć w dowolnych ilościach i konfiguracjach. Przedstawiony tutaj model zawiera dwanaście szufladek, w których możemy przechowywać narzędzia czy akcesoria.

1907

Nowy produkt

13 Przedmioty

40,00 zł brutto

Więcej informacji

SKRZYNKA SZAFKA KUWETA SZUFLADKI MODUŁ SZUFLADKOWY ORGANIZER 2szt. PX2

Idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisantów czy wszystkich tych, którzy lubią porządek i mają dużo niezbyt dużych przedmiotów do przechowania. Doskonale sprawdzi się w garażu, warsztacie, piwnicy czy w sklepie.

Szufladki w modułach da się łączyć w dowolnych ilościach i konfiguracjach. Przedstawiony tu model PX2 zawiera sześć szufladek, w których możemy przechowywać narzędzia czy akcesoria. Ponieważ wszystkie moduły, niezależnie od ilości szufladek są tej samej wielkości i mają szyny tego samego rodzaju (typu "jaskółka") można je łączyć i w bardzo łatwy sposób zabudować np. ścianę szufladkami różnych rozmiarów.

Można je podpisać markerem lub nakleić informację, co znajduje się w środku. W ten oto sposób możemy zachować porządek, co wpłynie pozytywnie nie tylko na estetykę naszego miejsca pracy, ale także usprawni ją - w końcu nie trzeba przegrzebywać ton drobiazgów, ale wystarczy sięgnąć do odpowiedniej szufladki. Szufladki są przezroczyste, dlatego też szybko da się zweryfikować co jest w środku.

Specyfikacja:

  • Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne (POLISTYREN) wzbogacone o pierwiastki, których zastosowanie w produkcji skrzynek i organizerów umożliwiło stworzenie materiału niezwykle twardego, sprężystego i odpornego na wstrząsy i lekkie stłuczenia.
  • Wymiary modułu (wys. x szer. x dł.): 125 x 230 x 140mm
  • Wymiary szufladki (wys. x szer. x dł.): 116 x 107 x 140mm
  • Liczba szufladek w module: 2
  • Cena zakupu obejmuje jeden moduł PX2 z dwiema szufladkami.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci