markowy SKRZYNKA SZAFKA MODUŁ ORGANIZER 2x SZUFLADKI PX2

Oto przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisantów czy wszystkich tych, którzy lubią porządek i mają dużo niezbyt dużych przedmiotów do przechowania. Szufladki w modułach da się łączyć w dowolnych ilościach i konfiguracjach. Przedstawiony tutaj model zawiera dwanaście szufladek, w których możemy przechowywać narzędzia czy akcesoria.

1907

Nowy produkt

5 Przedmioty

22,00 zł brutto

Więcej informacji

SKRZYNKA SZAFKA KUWETA SZUFLADKI MODUŁ SZUFLADKOWY ORGANIZER 2szt. PX2

Idealne rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisantów czy wszystkich tych, którzy lubią porządek i mają dużo niezbyt dużych przedmiotów do przechowania. Doskonale sprawdzi się w garażu, warsztacie, piwnicy czy w sklepie.

Szufladki w modułach da się łączyć w dowolnych ilościach i konfiguracjach. Przedstawiony tu model PX2 zawiera sześć szufladek, w których możemy przechowywać narzędzia czy akcesoria. Ponieważ wszystkie moduły, niezależnie od ilości szufladek są tej samej wielkości i mają szyny tego samego rodzaju (typu "jaskółka") można je łączyć i w bardzo łatwy sposób zabudować np. ścianę szufladkami różnych rozmiarów.

Można je podpisać markerem lub nakleić informację, co znajduje się w środku. W ten oto sposób możemy zachować porządek, co wpłynie pozytywnie nie tylko na estetykę naszego miejsca pracy, ale także usprawni ją - w końcu nie trzeba przegrzebywać ton drobiazgów, ale wystarczy sięgnąć do odpowiedniej szufladki. Szufladki są przezroczyste, dlatego też szybko da się zweryfikować co jest w środku.

Specyfikacja:

  • Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne (POLISTYREN) wzbogacone o pierwiastki, których zastosowanie w produkcji skrzynek i organizerów umożliwiło stworzenie materiału niezwykle twardego, sprężystego i odpornego na wstrząsy i lekkie stłuczenia.
  • Wymiary modułu (wys. x szer. x dł.): 125 x 230 x 140mm
  • Wymiary szufladki (wys. x szer. x dł.): 116 x 107 x 140mm
  • Liczba szufladek w module: 2
  • Cena zakupu obejmuje jeden moduł PX2 z dwiema szufladkami.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty