Sanrenmu NÓŻ SKŁADANY SANRENMU 710 EDC CZARNY 7010LUY-SHF

Kompaktowy, wykonany w całości ze stali nóż z blokadą frame-lock. Eleganckie wykończenie i rozmiar pozwalają go zaliczyć do gentlemen-folders, jednak jego mocna konstrukcja nie zawiedzie podczas prac domowych i outdoorowych.

24785

Nowy produkt

108 Przedmioty

45,00 zł brutto

Więcej informacji

Model: Sanrenmu 7010LUY-SHF

Kompaktowy, wykonany w całości ze stali nóż z blokadą frame-lock. Eleganckie wykończenie i rozmiar pozwalają go zaliczyć do gentlemen-folders, jednak jego mocna konstrukcja nie zawiedzie podczas prac domowych i outdoorowych.

Świetny design - pierwowzorem modelu 710 jest kultowy nóż CR Sebenza.

Głownię typu drop-point wykonano z nierdzewnej stali 8Cr13MoV. Ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym, co znacząco wpłynęło na polepszenie właściwości tnących. Na klindze w miejscu oparcia dla kciuka znajduje się karbowanie, które zdecydowanie ułatwia operowanie nożem oraz poprawia jego stabilność w dłoni. Okładziny noża to dwie stalowe płytki - konstrukcja wytrzymała i elegancka w swej prostocie.

Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje niezawodna blokada typu frame-lock. Łatwość otwierania zapewniają kołki pod kciuk umieszczone po obu stronach głowni, umożliwiające otwarcie noża jedną ręką, zarówno prawo- jak i leworęcznym osobom. Codzienne wygodne noszenie zapewnia sprężysty, stalowy klips umożliwiający wygodne przymocowanie noża do paska lub o krawędź kieszeni.

Z tyłu noża znajduje się oczko, przez które możemy przeciągnąć linkę zabezpieczającą nóż przed zgubieniem.

SPECYFIKACJA:

  • Długość głowni: 71 mm
  • Grubość głowni: 2,5 mm
  • Stal: 8Cr13MoV
  • Ostrze: gładkie
  • Rękojeść: stal nierdzewna
  • Blokada: frame-lock
  • Otwieranie: kołek
  • Długość całkowita: 165 mm (rozłożony)
  • Waga: 92 g

Sanrenmu to marka skupiająca wytwórnie z doświadczeniem w produkcji noży sięgającym 1988 roku, od kilku lat jej produkty zyskują coraz większą popularność w USA i Europie. Marka ta łamie stereotyp na temat noży Made in China: świetne projekty, dobrej jakości materiały, dokładne spasowanie i wykończenie, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie. W rezultacie otrzymujemy nóż niejednokrotnie lepszy niż droższe noże zachodnich marek, które najczęściej również są produkowane na Dalekim Wschodzie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty