KOT PERS BIAŁY PLUSZOWY JAK ŻYWY KOTEK 70cm ROXI Zobacz większe

ROXI KOT PERS BIAŁY PLUSZOWY JAK ŻYWY KOTEK 70cm ROXI

46829

Nowy produkt

189,89 zł brutto

Więcej informacji

MASKOTKA PLUSZOWA ROXI ZOO

UROCZA I SŁODKA PRZYTULANKA KOT PERSKI PERS

ZABAWKA DO ZŁUDZENIA PRZYPOMINA ŻYWEGO KOTA - MA 70 CM!!!

Uroczy kotek tylko czeka na to, żeby zostać przyjacielem Twojego dziecka i powiernikiem jego najskrytszych sekretów. Utuli do snu i wysłucha wszelkich dziecięcych skarg.

  • Cudowna maskotka do złudzenia przypominająca prawdziwego kota jest idealna na prezent dla malucha (zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia) albo dla ukochanej osoby.
  • Pluszaki firmy ROXI wyróżnia na rynku zabawek niespotykana dbałość o szczegóły - wszystkie maskotki imitują prawdziwe zwierzęta! Ich kolory oraz cechy anatomiczne zostały przedstawione takimi, jakimi są w rzeczywistości.
  • Zabawa z maskotkami firmy ROXI to wspaniała okazja do odkrywania bogatego świata zwierząt i nauki o gatunkach dzikich zwierząt zamieszkujących naszą planetę a także o zwierzętach gospodarskich. Dzieci to lubią! Ty i Twoje dziecko również zakochacie się w tych cudownych podobiznach zwierzaków!
  • Kotek wygląda bardzo realistycznie, jest mięciutki i miły w dotyku, dzięki wykonaniu z wysokogatunkowego pluszu o dłuższym włosie.

Wielkość maskotki: 70 cm 

Kolor: BIAŁY

KOLEKCJA: ZOO

PRODUCENT: ROXI

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Producenci

Ostatnio przeglądane