Aries Lutownica gazowa Aries ES 650

Lutownica gazowa pozwala osiągać wysokie temperatury lutowania przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Ładowanie gazem jest analogiczne do ładowania zapalniczki, jest czynnością łatwą i bezpieczną. Lutownica gazowa umożliwia regulację temperatury i posiada wymienne groty, a także wysuwaną podstawkę do ustawienia w czasie przerwy w pracy. Stanowi ważne narzędzie w każdym warsztacie.

5686

Nowy produkt

1 Przedmiot

90,30 zł brutto

Więcej informacji

Lutownica gazowa pozwala osiągać wysokie temperatury lutowania przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Ładowanie gazem jest analogiczne do ładowania zapalniczki, jest czynnością łatwą i bezpieczną. Przed uruchomieniem lutownicy producent zaleca zapoznanie się instrukcję obsługi.
Lutownica gazowa umożliwia regulację temperatury i posiada wymienne groty, a także wysuwaną podstawkę do ustawienia w czasie przerwy w pracy. Stanowi ważne narzędzie w każdym warsztacie.
Uwaga. Przed czynnościami serwisowymi, jak napełnianie lutownicy czy wymiana grota należy się upewnić, że grot nie jest gorący, a dysza gazu pozostaje zamknięta (przełącznik GAS na pozycji OFF).

Specyfikacja:
- Zakres temperatur: płynna regulacja od ok. 200 do 450 st. C
- Wymiary: 237 x 38 x 25 mm
- Masa: 158 g (bez paliwa)
- Zasilanie: butan (gaz do zapalniczek)
- Pojemność zbiornika gazu: 15 ml
- Maksymalny czas pracy: 50 minut

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty