Aries Lutownica gazowa Aries ES 650

Lutownica gazowa pozwala osiągać wysokie temperatury lutowania przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Ładowanie gazem jest analogiczne do ładowania zapalniczki, jest czynnością łatwą i bezpieczną. Lutownica gazowa umożliwia regulację temperatury i posiada wymienne groty, a także wysuwaną podstawkę do ustawienia w czasie przerwy w pracy. Stanowi ważne narzędzie w każdym warsztacie.

5686

Nowy produkt

79,90 zł brutto

Więcej informacji

Lutownica gazowa pozwala osiągać wysokie temperatury lutowania przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Ładowanie gazem jest analogiczne do ładowania zapalniczki, jest czynnością łatwą i bezpieczną. Przed uruchomieniem lutownicy producent zaleca zapoznanie się instrukcję obsługi.
Lutownica gazowa umożliwia regulację temperatury i posiada wymienne groty, a także wysuwaną podstawkę do ustawienia w czasie przerwy w pracy. Stanowi ważne narzędzie w każdym warsztacie.
Uwaga. Przed czynnościami serwisowymi, jak napełnianie lutownicy czy wymiana grota należy się upewnić, że grot nie jest gorący, a dysza gazu pozostaje zamknięta (przełącznik GAS na pozycji OFF).

Specyfikacja:
- Zakres temperatur: płynna regulacja od ok. 200 do 450 st. C
- Wymiary: 237 x 38 x 25 mm
- Masa: 158 g (bez paliwa)
- Zasilanie: butan (gaz do zapalniczek)
- Pojemność zbiornika gazu: 15 ml
- Maksymalny czas pracy: 50 minut

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty