Buff KOMIN JUNIOR POLAR US BUFF FROZEN ANNA BRIGHT PINK

47757

Nowy produkt

129,99 zł brutto

Więcej informacji

KOMIN JUNIOR POLAR US BUFF FROZEN ANNA BRIGHT PINK:

Nowy Polar Buff : Zamysł i esencja pozostaje ta sama, lecz produkty zostały ponownie ulepszone. Jeszcze bardziej wygodne i naturalne, niż kiedykolwiek. 

Komin Polar Buff został zaprojektowany z myślą o dzieciach od 3 do 12 roku życia tak aby utrzymać temperaturę ciała w naprawdę zimnych warunkach pogodowych w czasie aktywności na zewnątrz. Sprawdzi się podczas uprawiania sportów zimowych takich jak jazda na nartach czy jazda na snowboardzie oraz w czasie wypadów na sanki czy w drodze do szkoły. Komin jest połączeniem mikrofibry oraz materiału Polartec®.

  • 4 WAY STRETCH - produkt wykonany z materiału rozciągliwego we wszystkich kierunkach dla lepszego komfortu i dopasowania.
  • 50 UPF Sun Protection - ochrona przed promieniowaniem UV. Próbki materiału były testowane pod względem ochrony przed promieniowaniem UV przez LEITAT - Textile Technology Intituties zgodnie ze standardami AS/NZS 4399:1996. Wskaźnik wykazał UPF>50 (98% ochronę przed promieniowaniem UV). 
  • RECYCLED POLYESTER MICROFIBRA - zaprojektowane zgodnie z myślą zrównoważonego rozwoju przy użyciu czystego plastiku z butelek pochodzących z recyklingu dostarczonego i certyfikowanego przez Repreve®. 
  • MOISTURE MANAGEMENT - pot i wilgoć powstająca w trakcie wysiłku fizycznego odprowadzana jest na zewnątrz. Zapewnia komfort oraz pomaga utrzymać stałą temperaturę ciała. 
  • MULTIFUNCTIONAL - szeroka gama zastosowań i pomysłów jak nosić jeden produkt. Pojedyncza chusta Buff oferuje wiele możliwości użytkowania:
  • DRIES QUICKLY - materiał zawierający wysokie właściwości odprowadzania wilgoci na zewnątrz. Skutecznie i szybko transportuje pot oraz wilgoć na zewnątrz.
  • Kominy marki Buff wyróżniają się jakością materiału. Firma BUFF®, której siedziba mieści się w pobliżu Barcelony, od ponad dwóch dekad rozwija proces produkcji doskonaląc właściwości wykorzystywanych materiałów.

Obwód głowy: 45/56 cm
Dla dzieci 3 -12 lat
Materiał: 97% Poliester Microfibra, 3% Elastan
KOLOR: Wielokolorowy
MATERIAŁ: Microfibra, Elastan, Polar
CERTYFIKATY: CERT ISO 9001, CERT ISO 14001, OEKO-TEX®
OCHRONA: CAŁOROCZNIE
FUNKCJE: Oddychający, Szybkoschnący, Ochrona UV
PRODUKT: Polar Buff
DLA KOGO: DLA DZIECI
PŁEĆ: Dziewczynka

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane