Coollaboratory Coollaboratory Liquid MetalPad for notebooks

13425

Nowy produkt

1 Przedmiot

54,89 zł brutto

Więcej informacji

Kolejny innowacyjny produkt firmy Coollaboratory w dziedzinie chłodzenia procesorów (CPU/GPU) - Liquid MetalPad for notebooks! Jest to zestaw składający się zdwóch specjalnych miedzianych podkładek (Copper Pads) o grubości 0,1 mm oraz 0,2 mm, saszetki z alkoholem izopropylowym (o stężeniu 70%) oraz dużego kawałkapodkładki termoprzewodzącej wykonanej w 100% z mieszanki metali, która pod wpływem niewielkiego ciepła rozpuszcza się (BurnIn-process) i dokładnie przylega do powierzchni, zapewniając najwyższy stopień przewodności cieplnej.

W zestawie, oprócz głównego materiału termoprzewodzącego (Liquid Metal Pada), znajdują się jeszcze dwie specjalne miedziane podkładki o grubościach 0,1 mm oraz 0,2 mm. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie w notebookach i urządzeniach mobilnych pomiędzy procesorem a radiatorem znajduje się większa luka (szczelina) i obie te powierzchnie nie stykają się ze sobą. Zastosowanie polega na stworzeniu tzw. "kanapki", czyli włożeniu pomiędzy dwa kawałki liquid metal pada odpowiedniej grubości miedzianej podkładki (np. procesor -> liquid metal pad -> podkładka miedziana 0,2 mm -> liquid metal pad -> radiator).

Liquid MetalPad dostarczany jest w formie stałej - jako twarda, prostokątna podkładka - dzięki czemu jego instalacja ogranicza się jedynie do równego umieszczenia go na procesorze. W przeciwieństwie do zwykłej pasty proces nakładania MetalPad-a jest bardzo czysty i nie wymaga dodatkowego rozprowadzania po powierzchni procesora.

Liquid MetalPad może być stosowany zarówno na aluminiowej, jak i miedzianej powierzchni radiatora.

Produkt nie starzeje się i nie traci swoich właściwości. Odpowiada także dyrektywie RoHS i jest całkowicie nietoksyczny.

Stosując Liquid MetalPad możemy uzyskać temperaturę niższą nawet o około 4-7 °Cw porównaniu do innych najwydajniejszych środków termoprzewodzących. Teraz wyniki w overclockingu mogą być jeszcze lepsze!

Prosty, szybki, czysty sposób instalacji oraz wydajność sprawia, że Liquid MetalPad jest najwygodniejszym w użyciu środkiem termoprzewodzącym dostępnym na rynku.

Dane techniczne:
- Rozmiar podkładki Liquid Metal Pad: 76 x 38 mm
- Rozmiar podkładki Copper Pad 0,1 mm: 76 x 38 mm
- Rozmiar podkladki Copper Pad 0,2 mm: 76 x 38 mm

Kompatybilność:
- radiatory i bloki aluminiowe
- radiatory i bloki miedziane

W zestawie:
- Coolleboratory Liquid Metal Pad (1 sztuka) 
- Coollaboratory Copper Pads (2 sztuki)
- saszetka alkoholu izopropylowego
- instrukcja instalacji
- opakowanie

Gwarancja 24

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane