COOLERMASTER COOLERMASTER NOTEPAL U-LITE PODSTAWKA laptop

20366

Nowy produkt

12 Przedmioty

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Coolermaster Notepal U-Lite Black - innowacyjny, ultrawydajny cooler do netbooków / notebooków o rozmiarze matrycy od 10 do 15"!

PODSTAWKA FABRYCZNIE NOWA, W ORYGINALNYM PUDEŁKU PRODUCENTA, NIGDY NIE UŻYWANA

WIETRZYMY MAGAZYN - TYLKO TERAZ PROMOCYJNA CENA 69 zł/szt.!

WYSYŁKĘ PODSTAWKI REALIZUJEMY "OD RĘKI" - ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!

Opis produktu:
NotePal U-Lite to najnowszy, innowacyjny produkt firmy CoolerMaster, w którym w odróżnieniu od klasycznych modeli zastosowano specjalny system chłodzenia za pomocą jednego dużego wentylatora, którego można rozmieszczać w dowolny sposób na powierzchni podstawki!

Cichy wentylator o rozmiarach 100x100x15 mm jest zasilany ze złącza USB.

Obudowa tej podkładki została wykonana z wysokiej jakości plastiku w połączeniu z wysokiej jakości gumą. Podstawka jest solidna, nie wygina się i pewnie podtrzymuje komputer, co przetestowaliśmy osobiście - jej atutem jest dobry stosunek jakości do ceny.

Zoptymalizowane prowadzenie strumienia powietrza do najbardziej grzejących się elementów, np. CPU, GPU i HDD sprawia, że jest to skuteczne chłodzenie! Odpowiednie wyprofilowanie podkładki umożliwia wentylatorowi zasysanie chłodnego powietrza od dołu i kierowanie go w stronę rozgrzanego komputera.

Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji podstawkę można łatwo i bez zbędnego wysiłku przenosić z miejsca na miejsce.

Podstawkę można wykorzystać do chłodzenia laptopów / notebooków o matrycy większej niż 15" - komputer o przekątnej ekranu 15,6" będzie wystawał po około 2 centymetry po obu bokach podstawki. Jednak możliwość samodzielnego montażu wentylatora w dowolnym miejscu podstawki sprawia, że model Notepal U-Lite jest lepszym rozwiązaniem niż podstawki innych firm z wentylatorami umieszczonymi na stałe, zazwyczaj w centralnej części urządzenia.

Podstawkę Notepal U-Lite można używać z większymi komputerami, ponieważ jest wykonana z solidnego, wytrzymałego materiału, a element w dolnej części przeznaczony do utrzymywania komputera na jej powierzchni zapewni solidne oparcie również większym urządzeniom (do 15,6").


Dane techniczne:
- Materiał: plastik i guma
- Wymiary: 340 x 260 x 60 mm (L x W x H / długość x szerokość x wysokość)
- Wentylator: 100 x 100 x 15 mm
- Prędkość obrotowa: 1200 RPM
- Przepływ powietrza: 37 CFM (62,9 m3/h)
- Głośność: 21 dB
- Zasilanie: USB 5VDC
- Waga: 0,55 kg
- Kolor: czarny
- Podłączenie: 1x Mini USB
- Kompatybilność: wszystkie modele o przekątnych do 15" (podstawkę można wykorzystać również do nieco większych konputerów, jednak będą odrobinę wystawać po obu jej bokach)

W zestawie:
- CoolerMaster NotePal U-Lite
- kabel zasilający mini USB
- instrukcja
- opakowanie typu box

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane