Noctua NOCTUA NA-SYC1 ROZGAŁĘZIACZ Y 4-PIN BIAŁY 3 SZT.

45476

Nowy produkt

39,89 zł brutto

Więcej informacji

Opis:
NA-SYC1 to zestaw okablowania do wentylatorów, składający się z dwóch w kabli z pełnym oplotem rozdzielających się na Y.
NA-YC1 stosowane są dla inteligentnych 4-pinowych wentylatorów PWM. Kable NA-YC1 umożliwiają uruchamianie dwóch 4-pinowych wentylatorów PWM i pozwalają płycie głównej kontrolować prędkość obu jednocześnie. Wiele NA-YC1 może być połączonych szeregowo, aby sterować więcej niż dwoma wentylatorami PWM za pośrednictwem jednego sterownika.

Dane techniczne:

  • Nazwa: Noctua NA-SYC1 PWM
  • Typ: Rozgałęźnik Y
  • Ilość: 3 sztuki
  • Kolor: Biały
  • Złącze: 4-pin PWM

Przeznaczenie:
Rozgałęziające wyjście typu 4-pin PWM do inteligentnych wentylatorów

Firma Noctua została założona w 2005 roku w Austrii przez kilku entuzjastów cichego chłodzenia, którzy mieli dosyć głośnych wentylatorów o niskim przepływie powietrza oraz radiatorów na procesory, które nawet mimo dużych rozmiarów nie potrafią nawet pobrać kilkudziesięciu watów ciepła. Nazwa producenta wzięła się od ateńskiej bogini Noctui, która reprezentowała mądrość, naukę i strategię. Z takim także podejściem firma przez wiele lat opracowywała wiele produktów od podstaw, przez co wszystkie produkty są dopracowane do końca oraz wysokiej jakości. Może to potwierdzić chociaż fakt, że firma jako jedyna na świecie daje na swoje chłodzenia sześć lat gwarancji. Pracując od podstaw Noctua przez lata prób i doświadczeń opatentowała wiele technologii zmniejszających hałas i poprawiających przepływ powietrza jak specjalne ciche łożyska SSO, wierniki wspomagające przepływ powietrza Nine Blade czy technologię SCD wykorzystywaną w silnikach wentylatorów. Przez perfekcjonistyczne podejście i planowanie produktów od podstaw Noctua jest dzisiaj jednym z najbardziej szanowanych producentów z chłodzenia procesorów i wentylatorów. Ich produkty nieraz zdobywały rekomendacje w wielu testach porównawczych w różnych gazetach i serwisach o sprzęcie komputerowym.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane