markowy Szafka Px12 moduł szufladkowy

1910

New product

25 Items

22,00 zł tax incl.

More info

Oto przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisantów czy wszystkich tych, którzy lubią porządek i mają dużo niezbyt dużych przedmiotów do przechowania.

Szufladki w modułach da się łączyć w dowolnych ilościach i konfiguracjach. Przedstawiony tutaj model zawiera dwanaście szufladek, w których możemy przechowywać narzędzia czy akcesoria. Ponieważ wszystkie moduły, niezależnie od ilości szufladek są tej samej wielkości i mają szyny tego samego rodzaju (typu "jaskółka") można je łączyć i w bardzo łatwy sposób zabudować np. ścianę szufladkami różnych rozmiarów.

Można je podpisać markerem lub nakleić informację, co znajduje się w środku. W ten oto sposób możemy zachować porządek, co wpłynie pozytywnie nie tylko na estetykę naszego miejsca pracy, ale także usprawni ją - w końcu nie trzeba przegrzebywać ton drobiazgów, ale wystarczy sięgnąć do odpowiedniej szufladki, a ponieważ są one przezroczyste to szybko i łatwo, nawet bez podpisu, da się zweryfikować co jest w środku.

Nieoceniona pomoc dla majsterkowiczów, hobbystów czy sklepów i warsztatów. Co więcej, w module tym możemy zastosować przegródki, które dodatkowo podzielą szufladkę na maksimum 3 równe części.

Specyfikacja:

  • Wymiary modułu: 125(wys.)x 230(szer.)x 140(dł.)mm
  • Wymiary szufladki: 37(wys.)x 54(szer.)x 140(dł.)mm
  • Liczba szufladek w module: 12
  • Cena zakupu obejmuje jeden moduł PX12 z dwunastoma szufladkami. Przegródki są dostępne oddzielnie.

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Manufacturers

New products