Noctua WENTYLATOR NOCTUA NF-P14S REDUX 900 RPM 140mm

14455

New product

2 Items

74,89 zł tax incl.

More info

Produkty z serii Noctua Redux to reedycje niektórych z najbardziej popularnych i wielokrotnie nagradzanych modeli Noctua przedstawione w przystępniejszych cenowo pakietach (wentylator taki sam, ale zredukowane wyposażenie dodatkowe i cena)

NF-P14s Redux-900 (s oznacza kwadratową ramkę) jest idealnym rozwiązaniem dla niemal bezgłośnego chłodzenia obudów i radiatorów.

Klasyczny NF-P14 od dawna jest używany i ceniony przez fanów na całym świecie, wielokrotny zwycięzca testów i zdobywca nagród i wyróżnień.
Ten model znacząco przyczynił się do dzisiejszej reputacji i pozycji marki Noctua na całym świecie.

Noctua wydaje model NF-P14 w nowej serii Redux.
NF-P14s Redux-900 to nic innego jak znany, sprawdzony i wielokrotnie już nagradzany NF-P14, w kwadratowej ramce, ale w przystępniejszym pakiecie cenowym.

Sam wentylator jest tym samym produktem serii premium, zredukowano natomiast tylko wyposażenie dodatkowe oraz cenę.

Najwyższej klasy łożysko SSO, zastosowane patenty Noctua, żywotność ponad 150 000 godzin i pełna 6-cio letnia gwarancja producenta sprawiają, że NF-P14s Redux jest sprawdzonym chłodzeniem premium, w atrakcyjnej cenie, popartym zaufaniem i jakością Noctua.

Wolnoobrotowa wersja 900 obr./min. jest idealna do chłodzenia elementów gdzie wymagany jest ekstremalnie niski poziom hałasu, gdzie użytkownicy są bardzo wyczuleni i potrzebują najcichszych rozwiązań.

Jednocześnie Noctua wprowadziła do sprzedaży wszelkie dodatki (przejściówki, redukcje, przedłużki, kołeczki itp.) jako osobne produkty, które w każdej chwili można dokupić i zastosować do serii Redux.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary wentylatora : 140 x 140 x 25 mm
Wysokiej jakości specjalistyczne łożysko SSO

Prędkość wentylatora (+/- 10%) : 900 obr./min.
Max. poziom hałasu : 13,2 dBA
Przepływ powietrza : 83,7 m3/h
Ciśnienie statyczne : 0,77 mm H²O

Żywotność : 150 000 godzin
Napięcie : 12 V
Natężenie : 0,07 A
Wtyczka: 3-Pin
code06 code17 code19
Komplet zawiera:

Wentylator w opakowaniu detalicznym
Śrubki montażowe

Gwarancja: 72 m-ce

Zastosowane technologie i patenty Noctua:

Sprawdzona konstrukcja NF-P14
Dziesiątki tysięcy entuzjastów cichego chłodzenia na całym świecie jest wiernych Noctua NF-P14, dzięki imponującej ciszy, doskonałej wydajności i niezrównanej jakości.

Edycja Redux
Produkty z serii Redux to reedycje niektórych z najbardziej popularnych i wielokrotnie nagradzanych modeli przedstawione w przystępniejszych cenowo pakietach (wentylator taki sam, ale zredukowane wyposażenie dodatkowe)

Kwadratowa ramka 140 mm
NF-P14s posiada otwory montażowe 140 mm (standardowe odstępy 124,5 mm)

Optymalizacja ciśnienia
Wentylator posiada aż 9 łopatek o specjalnym kształcie co zapewnia wyjątkową wydajność ciśnienia i przepływu powietrza tak bardzo potrzebną np. przy chłodzeniu radiatorów CPU czy chłodnic chłodzenia wodnego.

Vortex-Control Notches
Specjalne nacięcia na boku łopatek rozdzielają odpływ wirów krawędziowych na kilka mniejszych wirów. Dzięki temu szum jest rozprowadzany w szerszym zakresie częstotliwości, a więc postrzegany jest jako mniej uciążliwy dla ucha ludzkiego.

Smooth Commutation Drive 2
Każdy wentylator prócz szumów aerodynamicznych generuje tzw. "hałas przełączania" potocznie "cykanie", które jest uporczywe i może odgrywać znaczącą rolę w emisji hałasu wentylatorów osiowych z bezszczotkowymi silnikami prądu stałego. Na każdym przejściu pomiędzy cewkami wirnik otrzymuje nagły impuls. Smooth Commutation Drive 2 zapewnia bardziej ciągłe i płynne przełączanie cewek co wycisza uporczywe cykanie nawet w bliskiej odległości od silnika.

SSO-Bearing
Łożyska SSO znakomicie przetrwały próbę czasu i zdały egzamin u entuzjastów ciszy i klientów z branży zachowując swoje pierwotne parametry i kulturę pracy po długim czasie użytkowania. SSO to połączenie łożysk hydrodynamicznych z dodatkowym magnesem obsługującym samostabilizację osi wirnika.

30 other products in the same category:

Manufacturers

New products