AG Chemia Nadsiarczan Sodowy WYTRAWIACZ B327 100g View larger

AG Chemia AG Chemia Nadsiarczan Sodowy WYTRAWIACZ B327 100g

8772

New product

47 Items

4,49 zł tax incl.

More info

Środek do trawienia obwodów drukowanych i miedzi. Idealna alternatywa dla chlorku żelaza. Środek rozpuszcza się bardzo szybko i nie wykrystalizowuje z roztworu. Trawi równomiernie zapewniając ostrość konturów i minimalizując podtrawienie.

Środek jest wolny od amoniaku, rozpuszcza się bardzo szybko i nie wykrystalizowuje. Trawi równomiernie, zapewniajc ostrość konturów i minimalizując podtrawianie.

Sposób użycia:
Preparat (100g) rozpuścić w 0,5 l wody o temperaturze około 50oC. Trawienie przeprowadzać w temperaturze do 40oC (max 50oC). Zapewnić ruch kąpieli. Roztwór przechowywać najlepiej w pojemnikach z tworzyw sztucznych, unikać opakowań szklanych ze względu na możliwośc powstania nadciśnienia. Roztwory B327 wydzielają tlen.
Podczas procesu wytrawiania roztwór zmienia kolor na niebieski.
Rozywór nadaje się do kilkukrotnego użycia.

Środki ostrożności:
Kontakt z materiałami palnymi może spowodowac pożar. Działa szkodliwie w przypadku spożycia. Działa drażniąco na drogi oddechowe, oczy i skórę. Może spowodować uczulenie. Nie wdychać pyłu, unikać zanieczyszczenia skóry. W przypadku dostania sie preparatu do oka przemyć dużą ilością wody oraz zwrócić się o pomoc lekarską. Podczas pracy z preparatem należy nosić odpowiednie rękawice ochronne.

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Manufacturers

New products