Noctua NOCTUA NA-FC1 KONTROLER REGULATOR OBROTÓW 4PIN PWM

45440

Nowy produkt

2 Przedmioty

78,89 zł brutto

Więcej informacji

Opis:
Noctua NA-FC1 to niewielkich rozmiarów uniwersalny kontroler obrotów wentylatora. Wykorzystuje on 4-pinowe złącze. Może on być wykorzystany jako odrębny kontroler obrotów sterowany manualnie a także można go podłączyć do płyty głównej. Po podłączeniu do płyty głównej można spowolnić działanie wentylatorów, które są sterowane przez automatyczny kontroler PWM płyty głównej.

Najważniejsze cechy:

  • Umożliwia manualne sterowanie obrotami wentylatorów
  • Tryb "no stop" zapobiegający zatrzymywaniu się wentylatorów
  • Uniwersalne podłączenie
  • Dioda LED sygnalizująca aktualną pracę

Jasność pomarańczowej diody LED umożliwia wizualizację aktualnej szybkości obrotów wentylatorów. Po wciśnięciu przycisku kontroler przechodzi w tryb niezatrzymywania się. Oznacza to że wentylatory będą nadal działać nawet jeśli ich prędkość obrotów będzie poniżej 300rpm. W zestawie znajduje się: kontroler obrotów, rozgałęziacz z 1 złącza PWM na 3 gniazda PWM, przedłużacz kabla PWM 4-pin a także kabel zasilający oraz umożliwiający podłączenie go do płyty głównej.

Specyfikacja:

  • Kolor: Czarny
  • Wyświetlacz: Nie
  • Waga: 15 g
  • Zakres napięć: 5-12 V
  • Złącze: 4-pinowe

Firma Noctua została założona w 2005 roku w Austrii przez kilku entuzjastów cichego chłodzenia, którzy mieli dosyć głośnych wentylatorów o niskim przepływie powietrza oraz radiatorów na procesory, które nawet mimo dużych rozmiarów nie potrafią nawet pobrać kilkudziesięciu watów ciepła. Nazwa producenta wzięła się od ateńskiej bogini Noctui, która reprezentowała mądrość, naukę i strategię. Z takim także podejściem firma przez wiele lat opracowywała wiele produktów od podstaw, przez co wszystkie produkty są dopracowane do końca oraz wysokiej jakości. Może to potwierdzić chociaż fakt, że firma jako jedyna na świecie daje na swoje chłodzenia sześć lat gwarancji. Pracując od podstaw Noctua przez lata prób i doświadczeń opatentowała wiele technologii zmniejszających hałas i poprawiających przepływ powietrza jak specjalne ciche łożyska SSO, wierniki wspomagające przepływ powietrza Nine Blade czy technologię SCD wykorzystywaną w silnikach wentylatorów. Przez perfekcjonistyczne podejście i planowanie produktów od podstaw Noctua jest dzisiaj jednym z najbardziej szanowanych producentów z chłodzenia procesorów i wentylatorów. Ich produkty nieraz zdobywały rekomendacje w wielu testach porównawczych w różnych gazetach i serwisach o sprzęcie komputerowym.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane