WIHA WIHA ZESTAW BITÓW Y 50mm POZIDRIV PZ2 1/4 KASETA

741628

Nowy produkt

5 Przedmioty

74,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw bitów Y 50 mm Pozidriv (PZ2) 5-cz. 1/4" w kasecie

Wyższa efektywność pracy

  • Specjalne rozwiązanie o 120 razy większej żywotności* dzięki zoptymalizowanemu bitowi do wkrętów Y-kształtnych(*w porównaniu do bitów standardowych firmy Wiha)

Niższe koszty

  • Żółte oznakowanie ułatwia szybkie znajdowanie bita. Przy użyciu lampy UV, możliwe staje się znalezienie bita nawet w ciemności.

Oszczędność czasu

  • Koniec z długim szukaniem, dzięki fluorescencyjnemu bitowi. Dodatkowo- czas wymiany bita jest bardzo krótki, a jego trwałość większa.

Opis:

Z pewnością do tej pory podczas zakupu bitów zastanawiałeś się do jakiego zastosowania jest dany typ bitu. Wiha kładzie temu kres i ułatwia proces jego wyboru. Dzięki rewolucyjnej koncepcji bitów Wiha ważny obecnie jest tylko kształt łba wkrętu, ktory odgrywa kluczową rolę w wyborze bitu. Na przykład bit "Y" nadaje się idealnie do połączeń śrubowych wykonywanych za pomocą wkrętów Y-kształtnych o kącie różnym od 90° pomiędzy gwintem a łbem. Opatentowana, wydłużona strefa skrętna sprawia, że bit nadaje się również do wkrętarek udarowych, zapewniając 120 razy dłuższą żywotność w porównaniu do bitów standardowych firmy Wiha. Ponadto dzięki pokryciu lakierem luminescencyjnym można szybko i łatwo odnajdywać kolorowe bity nawet w ciemności przy użyciu lampy UV. Ogranicza to liczbę zgubionych bitów, a tym samym pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych kosztów.

Zastosowanie:

Nadaje się do wykonywania połączeń śrubowych za pomocą śrub z łbem T-kształtnym. Do stosowania również we wkrętarkach udarowych.

Specyfikacja bitu:

  • Końcówka: Pozidriv PZ2
  • Długość: 50mm
  • Wejście: 1/4 cala

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Ostatnio przeglądane