WIHA WIHA ZESTAW BITÓW TY 49mm POZIDRIV PZ1 1/4 KASETA

742121

Nowy produkt

5 Przedmioty

64,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw bitów TY 49 mm Pozidriv (PZ1) 5-cz. 1/4" w kasecie

Wyższa efektywność pracy

  • Uniwersalne rozwiązanie o 120 razy większej trwałości* dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii bitów, nadające się do wszystkich typów wkrętów. (*w porównaniu do standardowego bitu firmy Wiha)

Niższe koszty

  • Czerwone oznaczenie pozwala odnaleźć bit w szybki i prosty sposób, a przy użyciu lampy UV – nawet w ciemności.

Oszczędność czasu

  • Koniec z długim szukaniem, dzięki fluorescencyjnemu bitowi. Dodatkowo- czas wymiany bita jest bardzo krótki, a jego trwałość większa.

Opis:

Z pewnością do tej pory podczas zakupu bitów zastanawiałeś się do jakiego zastosowania jest dany typ bitu. Wiha kładzie temu kres i ułatwia proces jego wyboru. Dzięki rewolucyjnej koncepcji bitów Wiha ważny obecnie jest tylko kształt łba wkrętu, ktory odgrywa kluczową rolę w wyborze bitu. Uniwersalne rozwiązanie, czyli bit "TY" - służy do wszystkich typów łbów wkrętów, zarówno T-kształtnych, jak również Y-kształtnych, a tym samym stanowi idealne rozwiązanie połączeń śrubowych wszelakich materiałów. Opatentowana, wydłużona strefa skrętna sprawia, że bit nadaje się również do wkrętarek udarowych, zapewniając 120 razy dłuższą żywotność w porównaniu do bitów standardowych firmy Wiha. Ponadto dzięki pokryciu lakierem luminescencyjnym można szybko i łatwo odnajdywać kolorowe bity nawet w ciemności przy użyciu lampy UV. Ogranicza to liczbę zgubionych bitów, a tym samym pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych kosztów.

Zastosowanie:

Nadaje się do wykonywania połączeń śrubowych za pomocą śrub z łbem T-kształtnym. Nadaje się również do stosowania we wkrętarkach udarowych.

Specyfikacja bitu:

  • Końcówka: Pozidriv (PZ1)
  • Długość: 49mm
  • Wejście: 1/4 cala

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane