WIHA WIHA ZESTAW BITÓW T 25mm CZWOROKĄTNYCH 1/4 KASETA

741621

Nowy produkt

5 Przedmioty

28,89 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw bitów T 25 mm - Czworokątne (#1) 5-cz. 1/4" w kasecie

Wyższa efektywność pracy

  • Specjalne rozwiązanie o 120 razy większej żywotności* dzięki zoptymalizowanemu bitowi do wkrętów T-kształtnych (*w porównaniu do bitów standardowych firmy Wiha)

Niższe koszty

  • Niebieskie oznaczenie bitu pozwala go odnaleźć w szybki i prosty sposób, a przy użyciu lampy UV – nawet w ciemności.

Oszczędność czasu

  • Koniec z długim szukaniem, dzięki fluorescencyjnemu bitowi. Dodatkowo- czas wymiany bita jest bardzo krótki, a jego trwałość większa.

Opis:

Z pewnością do tej pory podczas zakupu bitów zastanawiałeś się do jakiego zastosowania jest dany typ bitu. Wiha kładzie temu kres i ułatwia proces jego wyboru. Dzięki rewolucyjnej koncepcji bitów Wiha ważny obecnie jest tylko kształt łba wkrętu, ktory odgrywa kluczową rolę w wyborze bitu. Uniwersalne rozwiązanie, czyli bit "TY" - służy do wszystkich typów łbów wkrętów, zarówno T-kształtnych, jak również Y-kształtnych, a tym samym stanowi idealne rozwiązanie połączeń śrubowych wszelakich materiałów. Opatentowana, wydłużona strefa skrętna sprawia, że bit nadaje się również do wkrętarek udarowych, zapewniając 120 razy dłuższą żywotność w porównaniu do bitów standardowych firmy Wiha. Ponadto dzięki pokryciu lakierem luminescencyjnym można szybko i łatwo odnajdywać kolorowe bity nawet w ciemności przy użyciu lampy UV. Ogranicza to liczbę zgubionych bitów, a tym samym pozwala zaoszczędzić niepotrzebnych kosztów.

Zastosowanie:

Nadaje się do wykonywania połączeń śrubowych za pomocą śrub z łbem T-kształtnym. Nadaje się również do stosowania we wkrętarkach udarowych.

Specyfikacja bitu:

  • Końcówka: Czworokątny #1
  • Długość: 25mm
  • Wejście: 1/4 cala

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Ostatnio przeglądane