LAKIER IZOLACYJNY PVB 16 100ML DO PŁYTEK Zobacz większe

AG Termopasty LAKIER IZOLACYJNY PVB 16 100ML DO PŁYTEK

49695

Nowy produkt

14 Przedmioty

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Lakier PVB 16 100ml
Szybkoschnąca przezroczysta powłoka PVB o dobrych właściwościach izolacyjnych. Zabezpiecza przed korozją płytki drukowane i inne elementy pracujące w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Powłoka chroni płytki drukowane przed powstawaniem prądów błądzących i zwarć.

WŁAŚCIWOŚCI: Tworzy zabezpieczającą i izolującą warstwę chroniącą przed wpływami atmosferycznymi takimi jak: wilgoć, utlenianie, pyły, zanieczyszczenia chemiczne; Dobrze przylega do powierzchni metalowych, plastikowych i drewna; Tworzy powłokę odporną na rozcieńczone kwasy, alkalia i czynniki atmosferyczne; Możliwe jest lutowanie przez warstwę lakieru; Zapobiega iskrzeniu i wyładowaniom koronowym; Ogranicza przebicia miedzy ścieżkami; Nie zmienia przejrzystości i elastyczności nawet po długim czasie; Zakres temperatur stosowania: od -40°C +60°C. Temperatura pracy -50°C +150°C. Temperatura zapłonu +380°C.

Właściwości:

  • wydajność 100 ml: ok. 0,8 m²

Zastosowanie:

izoluje i zabezpiecza szeroko pojętą elektronikę, płytki drukowane, kable i przewody, transformatory wysokiego napięcia, zwoje silników elektrycznych; W motoryzacji w celu uniknięcia spięć i zwarć; Uszczelnia plastikowe obudowy wtyczek i gniazdek; W energetyce i elektromechanice tworzy warstwy ochronne
Pojemność: 100ml

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Producenci

Ostatnio przeglądane